« Back
HOLSTER ACCESSORY DEFENDER XT CLEAR IPHONE 16 BLACK
HOLSTER ACCESSORY DEFENDER XT CLEAR IPHONE 16 BLACK
- Price:
$15.99
- Availability:
- Mfr #: 78-81440
- UNSPSC #: 44102907
- Item #: 301231091
- Add to Shopping List
Need Help?
Contact Zones Online support at 800.408.9663
Compatibility Information
| Designed For | Apple iPhone 16 |
Carrying Case
| Recommended Use | For cell phone |
General
| Integrated Components | Stand bracket, belt clip |
| Rotation | 360° |
| Product Material | Polycarbonate |
| Width | 3.5 in |
| Depth | 1.2 in |
| Height | 6.4 in |
| Weight | 2.17 oz |
| Color | Black |

